Nye treningstider

Vi trener hos Grimstad ungdomskole: Besøksadresse: Levermyrveien 34, 4878 Grimstad
Nye treningstider:
Tirsdag 19-21
Torsdag 17-19
Fredag 18-20
Hovedtrener:                                       Trener:
Henning Lillejord                                Stig P Navjord
mob: 91 79 15 63                               mob: 93801846

Europas største bokseturnering – Haringey Box Cup

Box-cup-2015

I morgen (torsdag den 18.juni) ettermiddag reiser Sør Vest Team til Haringey Box Cup i London.  Turneringen arrangeres i perioden 19-21.juni og er regnet som Europas største turnering. Live sending fra finalene kan sees HER

Sør Vest Team reiser med følgende boksere:

I vektklassen 64 kg har vi med Patrick Emanuel Folgerø fra Stord BK. I 69kg har vi med 5 boksere: Ruslan Sjidokaev – GBK/v, Helge Engesland – GBK, Yusuf Mohammed Abid – GBK/v, Jamshid Nasiri – Aik-Lund og Christina Øynes – GBK. I 81 kg har vi med 2 boksere: Islam Ismailov – Aik-Lund og Mustafa M Al-Bora – GBK. Armintas Dluckys GBk/v bokser i 91 kg.

Ledere: Henning Lillejord, Hadle Holm, og Ingve Holm

Se mer om turneringen  HER

Turneringens Facebook side finner du HER

 

Hvidovre Box Cup 2015

Gull til Armintas Dulckys i 91 kg klassen fra Grimstad Bokseklubb.
Sølv til Yusuf Muhammed Abid i 69 kg (junior) fra Grimstad Bokseklubb.
Hvidovre Box Cup 2015. En sterk turnering med 202 deltakere fra mange land som England, Holland, Sverige,Tyskland, Danmark, Norge, Kypros, Belgia, osv.

Leder: Henning Lillejord.Boksere

NM Boksing 2015

Gull til Christina Øynes
Sølv til Armintas Deluks
I tillegg må det berømmes for veldig bra innsats av Hasan Ahmadi, Helge Engesland og Ruslan Sjidokaev, de har alle bevist at de kan kjempe i toppen.
NM

Helge Engesland, Armintas Deluks, Christina Øynes, Hasan Ahmadi og Ruslan Sjidokaev

Resultater fra Askim Box Open 2015

4 Gull og 3 sølv i til Grimstad BK

Gull og 3-0 seier i 60 kg til Diddi Hugues fra Grimstad BK over Jim Anderas Bertelsen fra I.F Ørnulf BK

Gull og 2-1 seier i 69 kg til Gideon Wendimuw fra Grimstad BK over Leo Folstad fra Askim BK

Gull og 3-0 seier i 75 kg til Hasan Hamadi fra Grimstad Bk over Christopher Kalhagen fra Askim BK

Gull og 3-0 seier i 91 kg til Morten Dåbu fra Grimstad BK over Rasmus Anderson fra ARV BK (Sverige)
Sølv og 0-3 tap i 69 kg finalen for Helge Engesland fra Grimstad BK mot Even Undall Gangstø fra B-30

Sølv og 1-2 tap i 69 kg finalen for Yusuf Mohammed Abid fra Grimstad BK mot Glenn Lambe fra Irland

Sølv og 0-3 tap i 91 kg finalen for Armintas Dluckys fra Grimstad BK mot Kirill Afanasev fra Irland

Askim Box Open